Programma's

ZV De Ham

VV Zaanstad

Programma 2019/2020

Vrijdag 19 oktober

Waterpolo

De Ham H1 – ZVL-1886 Tetteroo H1

19:00 @De Crommenije

 

Zaterdag 20 oktober

Waterpolo

De Ham Da1 – ZV De Zaan Da1

14:45 @De Crommenije

 

Vrijdag 26 oktober

Waterpolo

ZPB H&L Productions H1 – De Ham H1

19:25 @Inge de Bruijn Zwembad

 

Zaterdag 2 november

Waterpolo

De Ham H1 – PSV Waterpolo H1

18:15 @De Crommenije

 

Zaterdag 9 november

Waterpolo

PSV Waterpolo Da1 – De Ham Da1

16:25 @De Toneelgreep

 

Waterpolo

SVH H1 – De Ham H1

19:00 @Sportcentrum de Wilgenring

 

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – TOP SolarCompleet 1

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zaterdag 16 november

Waterpolo

De Ham Da1 – ZPB H&L Productions Da1

19:00 @De Crommenije

 

Waterpolo

UZSC H1 – De Ham H1

20:15 @De Krommerijn

 

Zondag 17 november 

Zaalkorfbal

LDODK/Rinsma Modeplein 1 – KZ/Thermo4U 1

16:30 @Terwispel-Gorredijk

 

Zaterdag 23 november

Waterpolo

De Ham H1 – ZV De Zaan H1

20:00 @De Crommenije

 

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – Tempo 1

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zondag 24 november

Waterpolo

AZC H1 – De Ham H1

18:00 @AquaRijn

 

Zaterdag 30 november

Waterpolo

Schuurman BZC H1 – De Ham H1

19:30 @’t Timpke

 

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – DVO/Accountor 1 

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zaterdag 7 december

Zaalkorfbal

DOS ’46 1 – KZ/Thermo4U 1

18:00 @Nijeveen

 

Waterpolo

Polar Bears Da1 – De Ham Da1

18:45 @De Peppel

 

Waterpolo

De Ham H1 – WIDEX GZC DONK H1

19:30 @De Crommenije

 

Zaterdag 14 december

Waterpolo

De Ham Da1 – ZVL-1886 Tetteroo Da1

18:15 @De Crommenije

 

Waterpolo

Polar Bears H1 – De Ham H1

19:45 @De Peppel

 

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – Fortuna/Delta Logistiek 1

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zaterdag 21 december

Waterpolo

Het Ravijn Da1 – De Ham Da1

16:30 @Het Ravijn

 

Zaalkorfbal

PKC/SWKGroep 1 – KZ/Thermo4U 1

20:00 @Papendrecht

 

Zaterdag 4 januari

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – GG/IJskoud de Beste 1

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zaterdag 11 januari

Waterpolo

De Ham Da1 – UZSC Da1

19:00 @Crommenije

 

Zondag 12 januari

Zaalkorfbal

Blauw-Wit 1 – KZ/Thermo4U 1

16:00 @Amsterdam

 

Zaterdag 18 januari

Waterpolo

De Ham Da1 – SWOL 1894 Da1

19:45 @De Crommenije

 

Zaalkorfbal

TOP/SolarCompleet 1 – KZ/Thermo4U 1

20:00 @Sassenheim

 

Zondag 25 januari

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – LDODK/Rinsma Modeplein 1 

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Waterpolo

WIDEX GZC DONK Da1 – De Ham Da1

20:25 @Groenhovenbad

 

Zaterdag 1 februari

Waterpolo

ZV De Zaan Da1 – De Ham Da1

18:00 @De Slag

 

Waterpolo

De Ham H1 – Het Ravijn H1

19:45 @De Crommenije

 

Zaalkorfbal

Tempo 1 – KZ/Thermo4U 1
20:00 @Alphen aan den Rijn

 

Zaterdag 8 februari

Waterpolo

ZVL-1886 Tetteroo H1 – De Ham H1

19:50 @De Zijl

 

Zaalkorfbal

DVO/Accountor 1 – KZ/Thermo4U 1

20:00 @Bennekom

 

Zaterdag 15 februari

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – DOS ’46 1 

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Waterpolo

De Ham H1 – ZPB H&L Productions H1

20:30 @De Crommenije

 

Zaterdag 22 februari

Waterpolo

PSV Waterpolo H1 – De Ham H1

14:45 @De Tongelreep

 

Waterpolo

De Ham Da1 – PSV Waterpolo Da1

18:00 @De Crommenije

 

Zondag 23 februari

Zaalkorfbal

Fortuna/Delta Logistiek 1 – KZ/Thermo4U 1

16:00 @Delft

 

Zaterdag 29 februari

Waterpolo

De Ham H1 – SVH H1

18:15 @De Crommenije

 

Waterpolo

ZPB H&L Productions Da1 – De Ham Da1

18:35 @Inge de Bruijn Zwembad

 

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – PKC/SWKGroep 1

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zaterdag 7 maart

Waterpolo

De Ham Da1 – Polar Bears Da1

18:00 @De Crommenije

 

Waterpolo

De Ham H1 – UZSC H1

19:30 @De Crommenije

 

Zaalkorfbal

GG/IJskoud de Beste 1 – KZ/Thermo4U 1

20:00 @Wormer

 

Zaterdag 14 maart

Waterpolo

ZVL-1886 Tetteroo Da1 – De Ham Da1

18:50 @De Zijl

 

Zaalkorfbal

KZ/Thermo4U 1 – Blauw Wit 1

20:00 @Sporthal De Koog, Koog aan de Zaan

 

Zaterdag 21 maart

Waterpolo

De Ham Da1 – Het Ravijn Da1

19:45 @De Crommenije

 

Zaterdag 4 april

Zaalkorfbal

Finale Korfballeague

16:00 @Ahoy Rotterdam

 

Waterpolo

ZV De Zaan H1 – De Ham H1

18:20 @De Slag

 

Zondag 5 april

Waterpolo

De Ham H1 – Schuurman BZC H1

18:45 @De Crommenije

 

Zaterdag 11 april

Waterpolo

UZSC Da1 – De Ham Da1

18:00 @De Krommerijn

 

Waterpolo

WIDEX GZC DONK H1 – De Ham H1

18:30 @Groenhovenbad

 

Zaterdag 18 april

Waterpolo

De Ham H1 – Polar Bears H1

18:00 @De Crommenije

Evenementen

Heb jij nog een evenement die hier zou moeten staan? Laat het ons dan weten!